Volksforum.com

Volksforum.com (https://www.volksforum.com/forum/index.php)
-   Archief (https://www.volksforum.com/forum/forumdisplay.php?f=74)
-   -   Omkeeras (?) schakelstang MK1 (https://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=86796)

Jerome 19-06-2011 20:54

Omkeeras (?) schakelstang MK1
 
Ik wil mijn Jetta automaat gaan ombouwen naar een handgeschakelde TD. De meeste onderdelen heb ik inmiddels, maar ik zoek nog het volgende deel.


Heet dit eigenlijk de omkeeras? Het is dus iig de steun die op het stuurhuis komt. De lange dunne schakelas die op de foto staat had ik er ook graag bij gehad. Het moet wel de versie ZONDER stuurbekrachtiging zijn.

Heeft iemand er nog 1 liggen of gaat binnenkort een sloper demonteren? Het heeft voor mij geen haast, de ombouw begint pas eind augustus verwacht ik.

Waarschijnlijk zal opsturen het handigst zijn (verzendkosten betaal ik uiteraard), maar ik woon in Midden-Limburg. Ergens daar in de buurt zou dus helemaal mooi zijn.

Groeten,
Jeroen

vw hooligan 19-06-2011 21:01

hoi zal eens voor je kijken moet nog wel een compleet setje hebben

als ik hem nog heb vraag ik er 20 euro voor

mvg eric

Jerome 19-06-2011 21:16

Quote:
Originally Posted by vw hooligan
hoi zal eens voor je kijken moet nog wel een compleet setje hebben

als ik hem nog heb vraag ik er 20 euro voor

mvg eric


Dat is snel :tongue: Maar als je even wilt kijken of je hem nog compleet hebt dan graag :thumbup:

Jerome 27-06-2011 11:38

Gevonden, topic kan gesloten worden.

Jerome 22-07-2011 19:08

Toch weer omhoog. Ik heb een omkeeras voor versie met stuurbekrachtiging gekregen. Om het verschil duidelijk te maken staat de omkeeras voor stuurbekrachtiging hieronder.
De omkeeras-beugel die ik nodig heb staat bovenaan dit topic. Door het opzich kleine verschil in vorm past deze beugel niet op mijn stuurhuis omdat de bout te hoog uitkomt.



Gezien de overige delen wel gelijk zijn volstaat in dit geval ook enkel de beugel. Om verwarring te voorkomen, het onderdeel nummer is 171711083B, en is dus zoals bovenaan in dit topic afgebeeld.

Ik hoor het graag als iemand iets heeft liggen. Of als je op korte termijn gaat ombouwen naar stuurbekrachtiging kunnen we wellicht ruilen (PS: ik ben 2 en 9 augustus in Enschede, als daar iets mee te combineren is komt dat mooi uit, anders wordt het waarschijnlijk verzenden).

Groeten, Jeroen

Jerome 04-08-2011 08:36

en inmiddels de juiste gevonden.

Topic kan dus dicht.


All times are GMT +1. The time now is 18:10.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.