![]() |
Deurklink corrado
Beste forummers,
Ik heb een korte vraag over een Corrado. Een van onze klanten heeft een Corrado die is afgekeurd op de portiergreep aan de bijrijderskant. Nu zijn deze nieuw origineel niet meer leverbaar. Welke alternatieven zijn er? Die van een passat lijkt er wel op maar past die ook? Wat zijn eventueel de verschillen aangezien de onderdeelnummers niet het zelfde zijn. Alvast bedankt voor de informatie :thumbup: Groeten, Dexter |
http://cgi.ebay.de/VW-Corrado-G60-V...=item2c55896e21
Kwam dit laatst tegen , weet niet of je er iets aan hebt!? |
Febi levert ze volgens mij nog...
|
http://forum.corrado-club.nl/index.... kPTEwNTE5MzA=
Op het corrado forum stonden tijdje terug revisie setjes voor de deurklinken! |
Die revisie setjes zijn niet meer te krijgen. Moet het een portier met CV zijn? Zo ja, dan heb ik er hier nog eentje liggen voor de bijrijders kant. Is wel gespoten in Moonlight blue.
|
Quote:
Via Ebay.de toch zeker wel :confused: |
Ja, Ebay inderdaad nog wel ja. Maar ik doelde op de post van Daimy met daarin het antwoord dat ze nog op het Corrado Forum te krijgen zijn. Ik had er dus even bij moeten zetten dat ze op het Corrado Forum niet meer te krijgen zijn. ;)
|
Weet vrij zeker dat Marcus BBS voor enkele maanden terug nog een setje klinken bij de dealer heeft gescoort....
Probeer anders eens via www.keverspecialist.nl |
All times are GMT +1. The time now is 19:58. |
Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.