![]() |
Zomerspeeltje
Heb er eigenlijk altijd al eentje willen hebben. En nu kwam deze voorbij via een vriend. Hij is niet super netjes ofzo, maar technisch lijkt hij heel aardig (berg rekeningen erbij, veel beurten gehad (bij de Opel dealer) en de vorige eigenaar heeft hem vrij lang gehad.)
En aangezien de Golf binnenkort naar de spuiter moet had ik iets erbij nodig. Of hij blijft ligt een beetje aan hoe hij bevalt, maar een cabrio kan in ieder geval weer van de "wil ik ooit nog eens hebben" lijst. ![]() ![]() |
Leuk speeltje Jaap. :thumbup: :thumbup:
|
Leuk man. Deze staat ook op mijn lijstje nog.
Misschien maar een forumhoer van maken? Elke zomer doorspelen naar een forumgenoot. :D |
mooi ding man! en nog rood ook. nice. :thumbup:
|
Een 2.3E :thumbup:
Ik hoop er ooit nog eens een dichte van te hebben :D |
Cool ding Jaap!
|
Leuke cabrio, wat zijn de echte plannen? nog lager, breder? :D:D
|
Leuk ding Jaap....klinkt fijn hè, die 5pitter.
|
wow jaap das een mooie aankoop!
|
Staat idd ook nog wel op mijn wensenlijstje. Blijven prachtauto's! Veel plezier deze zomer :D
|
Héérlijk, 5-pitter bevalt zeker wel?! Ik ben er echt verslaafd aan geraakt :D Ga je er zo in blijven rijden, of nog dingen veranderen? Zag er laatst één rijden met BBS Le Mans, echt dik!
|
Mooie kleur ;)
|
Zomerspeeltje?
Jij hebt jezelf alvast voor 2012 ingespannen :D Stoere auto Jaap, mooi design en solide afwerking :thumbup: |
dat rijdt wel heel degelijk...
heb er ooit ook een gehad inm een ver verleden.. zelfde motor maar dan automaat..nah! handbak is beter.. ziet er zo netjes uit.. |
leuke aanschaf, en ook ik wil er ooit een hebben :D
|
Vet ding kerel!
|
Leuke auto, staat bij velen van ons op het lijstje 'die wil ik ooit nog eens' denk ik.
|
Mooie auto Jaap! Zo heb ik ook al een tijd de Audi 80 B4 coupe bovenaan mijn ''moet ooit eens gehad hebben'' lijstje staan. Het blijft een tijdloos ontwerp. :thumbup:
Nu nog even een hardtop scoren voor de winter. :) |
Mooi ding Tjaap! Misschien kun je de oude velgen van de Golf V van Hans overnemen? Ok het zijn geen originele maar staat best aardig denk ik.
Hoe is de staat van het dak? De rest is bepruft toch? |
Vooral in deze kleur echt een kappersauto! Gefeliciteerd Tjaap!
Waar zitten de deuken trouwens, aan de andere kant? |
All times are GMT +1. The time now is 09:48. |
Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.