Volksforum.com

Volksforum.com (https://www.volksforum.com/forum/index.php)
-   Archief (https://www.volksforum.com/forum/forumdisplay.php?f=74)
-   -   Ze is m al zat .. (https://www.volksforum.com/forum/showthread.php?t=9001)

Gert 19-03-2005 09:36

Ze is m al zat ..
 
Moet zeggen dat gister de verbouwingen redelijk gedaan waren maar dit was een van de slechtste en domste ooit .
Betwijfel alleen of er voor 10 ruggen aan verbouwd is .

http://www.marktplaats.nl/index.php...toyota&ID=61403

Aangeboden: Pussywagon Kill Bill Toyota Starlet
Prijs: € 7.500,00
Beschrijving: TE KOOP
Toyota Starlet '88........nu Collectors Item

In programma De Grote Beurt bij Veronica omgebouwd voor +/- 10.000 euro tot een "Pussy Wagon" van de Film Kill Bill.
Rode leren bekleding.
Sport pedalen (geel-metallic)
CD-speler NIEUW (pioneer) MWA,MP3
2 pioneer Subwoofers
powerpipe Sierstuk (uitlaat)
Achterlichten zwart (smoke)
Gsmhouder
Vier nieuwe banden met Licht metalen velgen.
2-zits nu met een laadbak
Geel gespoten met rode vlammen op de voorkant en "Pussy Wagon" op de achterkant.Sleutelhanger "PussyWagon"



sixpack 19-03-2005 10:31

http://marktplaats.nl/markt/autos/h...Fq%3Dcivic%2Btv

hier nog 1 .........



danielle 19-03-2005 10:46

Waarom doen ze nu mee? Om gelijk hun auto weer te koop te zetten? Volgens mij is dit toch niet de bedoeling van het programma. Waarom is er dan niemand die zegt dat ze hun auto niet mooi meer vinden zo.

Tommy 19-03-2005 11:09

tis zowieso een beetje jammer allemaal... ziet er toch ook niet uit...

baseknot 19-03-2005 11:14

de honda kan je nog leuk maken door de stickers te verwijderen.
maar i8k vind het allemaal een beetje jammer dat ze gelijk in de verkoop gaan.

baseknot 19-03-2005 11:15

Quote:
Originally Posted by sixpack

zo te zien de sticker op de achter raampjes is al pleite.
de sticker met de patrijs poortjes.

Tommy 19-03-2005 11:21

Zijn 2 groepen mensen die meedoen denk ik....

kleurrijke leuke mensen, waaraan het besteed is.
aandachtsgeilers, en ze worden er nog beter van ook.
(Jorinde-fans waren er niet meende ik, dus is geen groep hier... :p)

Gert 19-03-2005 11:24

Die van gister vond ik nog functioneel qua ombouw .
Maar een paar weken terug een Starlet of zoiets van een danslerares : met een string op de voor en achterkant . Houten dansvloer erin ..
Zelfde als de Pussy Wagon :(

baseknot 19-03-2005 11:29

bij sommigen auto's is het nog om aan te zien en net wat gert zegt functioneel.
maar die pussy wagon vond ik buiten gewoon lelijk.
de jetta van gister ging ook nog wel.
en de golf station van die week daarvoor ging ook nog wel op die speakers in de achter ramen na.
of te wel heb nog niet echt iets spectaculairs gezien waarvan ik zou zeggen dat hebben ze vet gedaan.

Sjon 19-03-2005 12:36

Gisteravond die Jetta was nog wel te happen als je de stickers wegdenkt.
Iig wel een heel net interieur: oa stoelen in 2 kleuren leer bekleed,
flanken zwart en zit- en ruggedeelte bruin: zag er mooi uit

En die Civic: volgens mij was dit niet de bijpassende chauffeuse,
wellicht dat er in de jappen-scene genoeg liefhebber zijn,
't karretje is niet dramatisch verkloot........

berendd 19-03-2005 12:48

idd ze zijn beetje lomp bezig bij de grote beurt, en denken niet echt na over de eigenaar. Als je van tevoren zegt dat je liever onopvallend bent en je krijgt je civic zo terug...

die jetta was idd wel ok, vond de grille beetje hoerig, en de sticker had eraf gemogen, maar hij was verder wel netjes.

Ik vraag me sowieso af hoeveel van die creaties er nog helemaal zo rondrijden als dat ze door hun zijn afgelevert.


maja wel grappig programma voor de vrijdagavond, wel jammer dat ze van het werk dat verricht wordt alleen het autostyle plakken goed in beeld brengen.

Melvin 19-03-2005 12:52

idd, als ze het 'shaven' van de deuren dan ook laten zien ;)... ik las trouwens dat je 2500 euro moest dokken om mee te mogen doen!

Gert 19-03-2005 13:59

Quote:
Originally Posted by MellyVille
idd, als ze het 'shaven' van de deuren dan ook laten zien ;)... ik las trouwens dat je 2500 euro moest dokken om mee te mogen doen!


Ik zou meteen je abo van de Televaag opzeggen ... neem een andere krant ;)

JeeWee 19-03-2005 14:53

Je zus nog aan toe zeg! In die civic zat zo'n supervette pioneer klapscherm! Die Jetta was inderdaad best goed, alleen die voorbumper en grille ieuw! Ding was eindelijk ook eens verlaagd, dat vergeten ze vaak bij een auto!

hier nog een stuk tekst van de site van veronica:

Het team
De eigenaar komt er zelf niet aan toe of beschikt niet over de middelen om de auto op te knappen, maar heeft wel een speciale band met het voertuig. De onthulling van de ‘verbouwde’ auto roept dan ook de nodige emoties op.

--------------------------------------------------------------

En nu even lieve opbeurende woordjes van onze lieve Sjoerdje:

Het gaat om Sjoerdje met haar suffe grijze Toyota Starlet uit 1988; zij werd opgegeven door haar jongere zusje Boukje. Zij wilde dolgraag een Pussywagon.

Niets vermoedend stapte ik in mijn auto om mijn moeder en mijn zusje op te halen om naar Amsterdam te gaan. Shoppen en op ziekenbezoek. De dag kreeg een hele andere wending. Plotseling een camera in mijn gezicht en een heleboel mensen om me heen. Er gebeurde van alles die dag, maar het besef kwam pas veel later. Op de weg naar huis besefte ik pas echt dat ik mijn autootje had achtergelaten en dat ik een hele andere'Starslet' zou terug krijgen. Het enige waar we het nog over konden hebben, is dat ik straks in Maastricht rond zou rijden in een Pussywagon!!!!
Dan het moment van de onthulling. Het eerste wat ik zag, waren allemaal blije gezichten van de monteurs die om de auto stonden en het doek vasthielden. Het doek werd weggetrokken en daar stond hij dan.......mijn eigen Pussywagon. In twee weken van een Toyata 'Starslet' naar een tweezits Pussywagon. Trillend, door de woofers, terug naar Maastricht samen met mijn zusje.

Zaterdag werd ik wakker en sprong op uit bed om te kijken of ik het niet gedroomd had. Nee.........het was geen droom. Hij stond er nog steeds, mijn KillBill-auto. Het rijden in mijn minitruck was wel even wennen. Ik kon niet meer door mijn achteruitkijkspiegel kijken en moest nu op mijn zijspiegels rijden. Dat is voor een vrouw niet echt makkelijk!!! De mensen die ik tegen kwam op straat, wisten niet wat ze langs zagen rijden en waren helemaal verbaasd als ze mij erin zagen zitten. Ondanks dat ik er nog heel erg aan moet wennen, is het een ervaring geweest die ik nooit had willen missen.

Op de eerste plaats wil ik mijn allerliefste zusje bedanken voor dit super verjaardagscadeau en vind ik het super gaaf hoe ze dit allemaal voor elkaar heeft gekregen.

En natuurlijk wil ik iedereen bedanken die aan het programma heeft meegewerkt en ervoor gezorgd heeft dat er nu een Pussywagon bij mij voor de deur staat.

“I roared. And I rampaged. And I got bloody satisfaction.” – The Bride, Kill Bill

Groetjes, Sjoerdje

Skooty 19-03-2005 14:54

Die Civic is nog best aardig vind ik.. die 'Ned31' sticker en die rare dingen op de rand van de motorkap eraf en klaar! (op wat extra verlaging na)
Voor de rest kijk ik t programma gelukkig nooit.. vind het echt dieptriest wat ze uithalen. Kan me slechts 1 goede aflevering herinneren: Toen hebben ze ik d8 een Renault Expresje van een gehandicapte omgebouwd naar limo, inclusief bijbehorende geluidsinstallatie. Zoiets vind ik goeie acties.
Maar een 'James Bond 106' of een 'pussy wagon'? :eek: :(

Tjaap 19-03-2005 16:45

was gister ook het eerste wat ik zei... ze mogen de jetta zo meenemen. alssie weer terug is gaat ie te koop en bouw ik zelf wat moois van de opbrengst.

Koen is sleeping 19-03-2005 21:40

http://marktplaats.nl/index.php3?ur...oek%2526b%253D0

Het wordt nog druk in 2e hands auto land op deze manier....

appie 19-03-2005 21:57

Quote:
Originally Posted by Koen is sleeping
http://marktplaats.nl/index.php3?ur...oek%2526b%253D0

Het wordt nog druk in 2e hands auto land op deze manier....



polopower 20-03-2005 10:44

Zonde want ik vind saabjes 900 wel te pruimen. Maar aan de andere kant hij is niet onherstelbaar verneukt.

sixpack 20-03-2005 11:23

als ze al die shit niet hadden gedaan , maar enkel de km teller 2 ton hadden teruggeschroefd was ie meer waard dan nu . :biggrin:


All times are GMT +1. The time now is 22:56.

Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.