![]() |
van een 16v KR gezocht: Spinnekop, Verstuivers en Brandstof leidingen
Hallo,
ik ben op zoek naar de Spinnekop met leidingen en de verstuivers van een KR, wie heeft er nog iets liggen? |
Heb ik nog liggen. Weet alleen niet zeker of de verstuivers er nog zijn. Verder alles zeker te weten nog compleet. Liggen in Etten-Leur!
|
Volgens mij heb ik nog wel iets liggen. Brandstofleidingen zitten er niet aan vast, maar wel een goed lopend motorblok. Is het iets voor je?
|
|
bedankt voor de reacties.
De spinnekop en verstuivers zijn voor een kameraad maar kan zelf eventueel wel een compleet blok of een compleet draaiend gedeelte gebruiken. Koen is sleeping: zou je kunnen kijken of de verstuivers er ook bij zitten? en een prijs willen maken. MMgolfnut1: Ik ben benieuwd wat je vraagt voor het geheel. PeterZ: had gezocht en gemailt maar tot op heden geen reacties. |
Ik ga zaterdag ff een foto maken van het geheel. Prijs hoor je dan ook, ok?
|
Heb nog een compleet inlaatspruitstuk liggen incl verstuivers. :)
spruitstuk+leidingen+spinnekop+luchtfilterbak+K&N inlegfilter+aanzuigbuis: Alles zusammen 135 Euro? |
Het beloofde fotootje. Alleen is er een klein probleem. Tis volgens mij een PL, dus heb je er misschien weinig aan? |
ik heb ook nog een moteurke te koop staan en is wel ne kr en is ideaal voor u omdat je alleen onsteking nodig hebt en dat is zeker nog goed, en heeft altijd gewerkt de motor hij komt uit ongeval.
prijs 200 euro p.s. ben van belgie weet niet dat da een probleem is voor u? laat me wel iets weten ook al heb je geen intresse merci ![]() |
Quote:
Hallo, ik heb zelf al een goede motor opgebouwd, maar bedankt voor het aanbod. Groetjes, Bert |
Moderator deze topic mag dicht.
|
Gevonden.
Topic mag dicht. |
All times are GMT +1. The time now is 20:17. |
Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.