View Single Post
  #3  
Old 24-11-2010, 20:27
breadfan83's Avatar
breadfan83 breadfan83 is offline
Volksforum Draaideur Donateur Wheeler Dealer
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 17,396
Send a message via AIM to breadfan83 Send a message via MSN to breadfan83
Default

Nja, Arnaud, feit is wel dat op deze manier de hobby voor veel mensen onmogelijk wordt.

De ene zal niet wakker liggen van 1000 euro meer of minder, terwijl 'n ander daar lang voor moet sparen en veel voor moet laten. Zou jammer zijn als dalijk de auto van 't volk een hobby wordt die enkel voor de grootverdieners mogelijk is.

En altijd maar oeh en aah roepen werkt ook niet. Er moet ook zo nu en dan eens kritiek kunnen worden geleverd, en dat is wat ie hier doet.

Een beetje geld verdienen op een auto is niet erg, maar dan hoort wel de nadruk op verdienen te liggen, en niet op incasseren, afzetten, opstrijken, etc. Verdienen krijg je door er wat voor te doen, en dan vind ik de manier hoe Misha (dan noemen we de naam maar weer) zijn auto's kocht er verkocht een stuk eerlijker (al was die marge ook wel erg hoog) dan wat de laatste tijd telkens gebeurt. D'r wordt geen flikker aan de auto gedaan tussen koop en verkoop, maar de nieuwe prijs is wel minstens een verdubbeling van de oude.
__________________
Klutch Shirts

Quote:
Originally Posted by Richard
broodfanaat heeft gelijk


Buyer / seller feedback thread
Golf mk2 16v W.I.P.
Boot-sale