't Kost veel tijd, bespaar me die klets! Het gaat hier om Duitsland, niet Zuid-Oost Azië of het meest oostelijke puntje van Rusland!
Je rijdt er heen met 'n kar, koopt dat ding, gooit hem op de kar en gaat naar huis, De invoer is ook niet meer dan 'n ochtendje werk, en klaar ben je.
En dat geneuzel over dat de apk zo'n probleem is... je hebt OF zo'n enorm wrak gekocht dat in aanschaf geen drol kostte en naderhand wat meer geld, werk en tijd kost om door de apk te krijgen. Of je hebt met de aanschaf iets meer uitgegeven en dat ding fietst zo door de apk heen.
't Gaat verdomme om 'n Golfje 2, je weet wel, dat ding waar er nog miljoenen van op de wereld rond rijden. Niet om 'n Bugatti Atlantic of iets dergelijks.
Je haalt zo'n apparaat op voor 't zelfde als hier een Golfje kost, betaalt de kar (€50,-)en invoer (€100,-), en je bent klaar.
En voor diegene die zo zit te azen op 'n belastingvrije mk2 onder de duizend euro, stuur me maar effe 'n PB.
