View Single Post
  #1  
Old 25-04-2011, 19:40
Campion's Avatar
Campion Campion is offline
VW Addict
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 623
Default 3e internationale Scirocco Corrado treffen België / Herselt op 4-5-6&7 augustus 2011

3e internationale Scirocco Corrado treffen België / Herselt op 4-5-6 en 7 augustus 2011

Georganiseerd door: Scirocco-Club België / Scirocco Green Team

Waar: voetbalterrein Blauberg, Averbodensesteenweg, 2230 Herselt

Wanneer: op 4-5-6 en 7 augustus 2011

Wie: Iedereen met een Scirocco type 1, 2 of 3 of een Corrado is welkom.

Camping: We verblijven op het voetbalterrein van voetbalclub Blauberg waar een tentje kunt opzetten. In de kleedkamers zijn douches aanwezig waar wij gebruik van mogen maken.

Eten: Op vrijdagavond wordt er spaghetti geserveerd en op zaterdagavond is er een barbecue. Dit alles voor €15 per persoon voor de 2 maaltijden. Eigen barbecue niet toegestaan. Gelieve dit aan te geven bij de voorinschrijving! Een ontbijt kan men bij aankomst reserveren.

Drank: Er zullen de gehele meeting gekoelde dranken te koop zijn bij de verwarmde feesttent voor €1. Duvel (alleen voor de fijnproever) zal 2 euro kosten.

Feesttent: Op het camping terrein zal een feesttent komen te staan van 8 meter op 8 meter. Hierin zal drank te koop zijn en er zal hier muziek gedraaid worden. Bij slecht weer kunnen we hier eten, en bij veel inschrijvingen kunnen we ook in de voetbalkantine eten en feesten.

Programma:

Op Vrijdag zullen we ten laatste 9:00 vertrekken met de bus naar het VW-Audi museum van d'Ieteren bij brussel. Hierna rijden we door naar de bierbrouwerij van Duvel, waar we een rondleiding krijgen. Hierna zal er gelegenheid zijn om zo’n heerlijk biertje te gaan proeven! De kosten van dit programma zijn €15 per deelnemer inclusief busreis . Dit moet bij voorinschrijving vermeld worden.

Op Zaterdag hebben we een door motorrijders begeleide rondrit voorzien in de streek. Een mooie gelegenheid om dit prachtige landelijke deel van Vlaanderen op een rustige en aangename manier te leren kennen.
Tijdens de rondrit zullen we ergens stoppen om samen van een lekker ijsje te genieten.

Na de rondrit zullen er spelletjes gespeeld kunnen worden en s’avonds zal de prijsuitreiking plaatsvinden.

Prijzen: Voor menige categorieën zijn er prijzen voorzien en deze worden op Zaterdagavond uitgereikt.

Wat kost het: De prijzen voor dit weekend bedragen €25 per deelnemende auto en €5 per passagier bij voorinschrijving; ter plaatse €30 per deelnemende auto en €6 per passagier. Elke ingeschreven wagen krijgt een uniek verrassingspakket. Dagbezoeker (Zaterdag 6/8) €10 de wagen (Ook registreren graag).

Terrein open: De ingang van het terrein is op 4 augustus 2011 vanaf 's ochtends 10h30 geopend.

Info: meer informatie en het inschrijvingsformulier kunt u vinden op www.scirocco-club.be, of u kunt contact opnemen met Johan Veekmans (0032)0470041402
__________________
Scirocco 2 GT 1.9TDI '82 daily
Scirocco 2 GT16v '88
Scirocco 2 CL 1.5 automaat '81
Scirocco 2 GTX 1.8i '89
Scirocco 2 Kamei X1 1.6 '82
Reply With Quote