View Single Post
  #7  
Old 28-09-2011, 11:04
Bumper83's Avatar
Bumper83 Bumper83 is offline
Volksforum Draaideur Donateur
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 643
Default

Voor welk motorblok ga je deze gebruiken? voor de MFA functies (olietemperatuur etc) en schakelindicator en verbruiksmeter moet je extra bedrading en evt sensoren plaatsen want deze zitten niet standaard op alle blokken. Het spul waar het bij mij allemaal op aangesloten zit is een 1.8 8klepper EV blok. Standaard GTI blok voor een 1985 model.

Maar om een lang verhaal kort te maken, hoe het om te bouwen naar een nieuw type zekeringkast heb ik geen ervaring mee, heb alleen maar golfjes gehad van pre 88. Ik weet wel dat je voor de digifiz ook extra bedrading moet leggen en een andere snelheidskabel voor achter in je digifiz.

ps. dan heb je een mooie vondst gedaan met deze tellerbak op de sloop heeft ie er toevallig niet nog 1 liggen op de sloop?
__________________
Wagenpark:

Golf 2 GTI 8v 1985 (Under Construction)
Golf 2 Avance 1.3 1987 (SOLD)
Passat Sportline 2.0 20V 2002 (SOLD)
Reply With Quote