Weer een kleine update.
M'n 2e achterklep staat in de grondlak. M'n vader heeft de wisser en de sproeier dichtgelast.
Ook heb ik vandaag m'n scherm rv gestraald. Dit is een imitatiescherm en was heel erg aan het roesten. Dus heb ik alle plekken omcirkeld en alles ruim gestraald.
De deuk die ik had gekregen doordat ik een haas aan heb gereden is ook strak gezet. Alleen nog afschuren
Achter bij m'n uitlaat op de hoek was ook een puntje roest gekomen. Deze hebben we ook kaal gemaakt en gestraald en wordt straks weer netjes strak gezet en opnieuw gespoten.
Ten slotte heb ik nog 2 foto's van m'n interieur die ik 2,5 jaar geleden heb laten bekleden bij Harrie Smetsers. Op de foto's ziet m'n interieur er smerig uit, maar dat komt denk ik door de foto.
En afgelopen week ook nog een nieuwe radio gekocht en gemonteerd.
Dit was hem weer voor vandaag. Binnenkort als alles strak is gezet word ie weer gespoten en daarna kunnen we m'n blok uitelkaar gaan halen en m'n zuigerveren ed. vervangen.