(Aircooled en VAG welkom!!!)
Yup, ik ga maar weer eens een poging wagen,
Na een uitermate teleurstellende paar keer in Heerhugowaard (Aircooled Sundays) en wederom een net zo teleurstellend ACI seizoen in Purmerend ('t ontbrak ons in ieder geval niet aan de inzet haha) doe ik een voorzetje voor het volgende:
De NHCN oftewel Noord-Hollandse Cruisenight (Regio Amsterdam/Zaanstreek-Waterland) te Zaandam!
En wel hier:

het plaatje is van de bouwmarktsite, en zodoende klopt de omcirkeling niet...'t gaat dus om de parkeerplaats ernaast :P
De gigantische parkeerplaats van de Stormhoek te Zaandam.
Dit nieuwe complex huisvest een KFC en een Mc.Donalds, dus aan versnaperingen zal geen gebrek zijn. tevens is er ook een bouwmarkt, dus mocht je technische problemen hebben, kan je misschien wat Ductape van de bouwmarkt afhalen
Wat data de lucht in gooien dan? (elke 2de Donderdag v.d. Maand)
12-04-2012 (als iedereen zo vroeg in het seizoen al wil 'meeten')
10-05-2012
14-06-2012
12-07-2012
09-08-2012
13-09-2012
En daarna zien we wel weer ;-)
Meningen / Opmerkingen / Vragen / Commentaar.... ga je gang, ik woon er niet heel ver vandaan, dus ik ga er sowieso die data wel staan....al is het maar om iets te eten te halen, en als er 'Luchtkoelers' (VAG voor '90 is ook van harte welkom!) bij komen staan, is dat alleen maar gezelliger eten/drinken ;-)
Tabee! en tot 2012.