View Single Post
  #1  
Old 16-12-2011, 14:39
peerke112's Avatar
peerke112 peerke112 is offline
Forum Regular
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 198
Default golf 16v verbruikt stroom

ik loop al ongeveer een jaar met een probleem rond.
als de auto een dag of 4 stil heeft gestaan dan is de accu leeg.
ik heb er al een nieuwe grotere accu ingezet maar het probleem blijft.
pas dacht ik dat het aan mijn muziek lag dus ik heb een groot relais ingebouwt voor het schakelen van mijn versterker zodat deze als de auto stilstaat geen stroom kan pakken. Het is wel beter geworden en ik dacht ook een tijdje dat het goed was, maar vandeweek startte hij weer niet

ben vandaag dus maar weer is gaan meten. auto verbruikt op het moment bij stilstaan 0,7A. dus is dus erg veel. als de auto net gelopen heeft en je een minuut of 3 wacht dan verbruikt hij 0,15A nog redelijk veel vind ik maar dat is nog te doen.
mijn dynamo levert 13.3V als de motor loopt, maakt niet echt veel uit of je veel of weinig gas geeft. maar 13.3 lijkt me ook wel in orde.
heb de kabel van de dynamo losgehaald en gemeten maar deze verbruikt geen stroom als de motor uit staat. hier zit het dus ook niet in.

heb mun centrale deurvergrendeling losgehaald en de constante stroom van mijn radio maar ook nu bleef de stroom die de auto verbruikte 0,7A dus ook hier zat het niet in

iemand nog ideën? het is een golf 2 gti 16v kr
__________________
Sunday ride: mk2 1.8 gti 16V '86
Reply With Quote