
11-03-2012, 00:56
|
 |
Volksforum Crew - Gijsmans
|
|
Join Date: Feb 2005
Posts: 7,361
|
|
The story goes on;
De turbo laten reviseren en is gecontroleerd.
Motor gestart, weer geen druk (lampje aan), maar wel weer olie in de uitlaat. Zelf begin ik aan de warmtewisselaar te twijfelen.
De olieslang naar de turbo zit voor het oliefilter, en hoeft dus niet door de warmtewisselaar. De olie die de motor in zou moeten, moet dus wél door de warmtewisselaar, wat dus nauwelijks gebeurd (te weinig om het lampje uit te doen).
Ik weet dat die warmtewisselaars nogal eens problemen geven in de zin van olie bij het koelwater. Is het euvel dat ik heb ook een bekend probleem? De wisselaar is open als ik er lucht op zet, maar misschien dat deze teveel weerstand heeft/voor een deel dicht zit??
Wat ik nog ga proberen; wisselaar er tussenuit halen. Meer kan ik nu niet echt bedenken, en heel veel meer is het smeersysteem niet.. 
__________________
'11 Polo 6R bluemotion TDI
'05 BMW 130i trackday
'93 Toyota LandCruiser HJ70 2.4 TD
'91 Golf Syncro Country
'89 Daihatsu Feroza
'86 Passat Variant Syncro
|