View Single Post
  #2  
Old 13-04-2012, 19:20
arthur arthur is offline
VW Fanatic
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 465
Default

EV: 112PK bij 5500 toeren
PB: 112PK bij 5400 toeren
PF: 107PK bij 5400 toeren

EV: 153Nm bij 3500 toeren
PB: 159Nm bij 4000 toeren
PF: 157Nm bij 3800 toeren

EV: K-Jetronic injectie
PB: Digifant 2 injectie
PF: Digifant 2 injectie

EV: Geen katalysator/lambda
PB: Geen katalysator/lambda
PF: met katalysator + lambda

Persoonlijk zou ik het blok NIET ombouwen na motor carburateurs, zo`n PB is snel zat. Het digifant elektronische injectiesysteem is zeer betrouwbaar en zuinig. Daarnaast denk ik niet dat je niets of nauwelijks iets gaat winnen met motor carburateurs op dit motorblok. Behalve een hoop afstel werk, een hoop gezuip, en een motor die zich niet aanpast aan alle condities.

De ombouw van een K-Jetronic motorblok kan ik begrijpen, de spinnekop zorgt vaak voor problemen. Ik zelf groot digifant(2) fan, de combinatie met de 8v motor is zeeeeerrr betrouwbaar en lekker zuinig.

Wil je sneller, klap er een bolku chip in icm met een scherpe nokkenas. frisse motor rijd dan zo een KR voorbij, zuiniger wordt hij er dam uiteraard niet op
Reply With Quote