View Single Post
  #1  
Old 11-05-2012, 12:14
MarioMK1Cabrio MarioMK1Cabrio is offline
VW Enthousiast
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 98
Unhappy MK1 cabrio 1.8 JH afslaan en halen

Heren,

Graag jullie help, ik heb sinds 1 maand een MK1 Cabrio met een 1.8 JH motor. Auto is uit 1987 en een geƫimporteerde Duitser.

Start je de auto niks ad hand lkkr rijden, wordt hij heel warm en kom je bij een stoplicht schakel je terug slaat hij af. Opnieuw starten en toeren houden dan vervolgens.

Start je de auto b.v. 's morgens laat je hem lopen kan hij gaan halen.

Start je de auto b.v. 's morgens en stop je na 5 min met rijden. Start hem opnieuw slaat hij gelijk af, weer met het voetje toeren houden.

Wat ik nu in 1 maand vervangen heb aan het blok,

- Kleppendekselpakking
- Vsnaar
- Bougies
- Olie
- Oliefilter, carterpanpakking
- Rotor incl verdeelkap
- Luchtfilter
- Radiateur incl koelvloeistof

Wat er klaarligt, de originele brandstoffilter voor op de spinnenkop. De brandstoffilter voor onder de auto ben ik bij de dealer nog naar opzoek. Ik heb namelijk de verkeerde gekregen. Als ik beide heb wil ze tegelijk vervangen.
De gene onder de auto druppelt iets.

Ligt het probleem aan een afstelling kwa stationer? Is het een sensor?
Ik heb de luchtweger naast de spinnekop schoongemaakt die was aardig vies en vet. (Net als de luchtfilter).

Hoor het graag wordt hier helemaal gestoord van!


Mario
Reply With Quote