View Single Post
  #5  
Old 15-05-2012, 00:53
Function Function is offline
Forum Regular
 
Join Date: Sep 2011
Posts: 281
Default

De nokjes van de verdelerkap waren wit uitgeslagen en er zat een dikke laag corrosie op die niet weg was te schuren.

Als iemand kan vertellen waar ik info kan vinden over het plaatsen van foto's op dit forum dan wordt er een foto van geplaatst.

Nieuwe verdelerkap gekocht (€14,-) en geplaatst.
Dit is een zeer eenvoudig klusje. Pluggen loshalen. Twee metalen klemmetjes (onder en boven) los wippen met de schroevendraaier. Oude verdelerkap uit hoes/mantel drukken en de nieuwe er weer in drukken. Even opletten wat onder en boven is. Wat te zien is aan een nokje op de rand van de verdelerkap die moet passen op een uitsparinkje waar de verdelerkap op de motor wordt geplaatst. Klemmetjes vast drukken. Pluggen weer in juiste volgorde plaatsen en blazen maar.
De rotor zag er nog goed uit. Deze dus niet vervangen.

Met de nieuwe verdelerkap liep de motor meteen stukken beter.
Bij de hogere toerentallen is het misschien nog iets te merken (het trekkerig gevoel) maar kan ook inbeelding zijn. Ga in ieder geval de bougies hiervoor er uit draaien en inspecteren.

Nog tips voor het losmaken van de bougies?
Reply With Quote