
07-06-2012, 21:13
|
Forum Regular
|
|
Join Date: Dec 2008
Posts: 143
|
|
Ruud > de carterontluchting word wel gewoon aangesloten ik heb een flensje gelast voor de carterontluchting, en tijdens de eerste start heb ik de lader gesmeerd dmv teflonspray, ik ben echt voorzichtig met die lader aangezien dit nu de derde lader is die ik gekocht heb,ik had inderdaad beter mijn eigen kunnen laten reviseren maar er was niemand die tijd had om het binnen een week te regelen
Verder heb ik vandaag gewoon voor de zekerheid de lambdasensor vervangen en het vacuumslangetje van de ecu omgewisseld op de gasklep, daar zitten 2 aansluitingen een halve cm van elkaar  .
Na dit gedaan te hebben loopt hij een heel stuk beter  , ik ga het gewoon proberen nu hij loopt in ieder geval heel netjes stationair en ga hem gewoon belast proberen kijken wat hij dan doet.
|