Thread: Golf 3 GTI '93
View Single Post
  #1  
Old 22-06-2012, 20:09
golf mk2 90 golf mk2 90 is offline
VW Fanatic
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 358
Default Golf 3 GTI '93

hallo,

Te koop:

Volkswagen Golf GTI 2.0 8v.
bouwjaar: 1993
km stand: 286.2xx
kleur: Dusty Mauve
apk: 14-11-2012

opties:

elektrisch schuifkanteldak
elektrische ramen
dubbele airbag
stuurbekrachtiging
ABS
schijven voor en achter
centrale deurvergrendeling
elektrisch verstelbare koplampen
leeslampje

Na amper 1 maand in mijn bezit te zijn, gaat de gti weer weg. het is echt een heerlijke auto om mee te rijden, maar toch gaat hij weg, De reden daarvan is, ik voel veel meer voor de mk2.

ik heb deze auto gekocht op 23-05-2012.
bij aankoop zat er een herrie pijp op, de achter ruiten waren geblindeerd, er mistte een hoop plastic kapjes uit het interieur en ga zo maar door.

ik heb afgelopen maand de uitlaat laten repareren met een standaard eindemper, de thermostaat is vervangen evenals de koelvloeistof, de linker fusee kogel is vervangen en de raam motor van de bestuurderskant is vervangen. koplampen zijn vervangen doordat bij de oude lampen het binnenwerk vernield was. nieuwe ruitenwissers en 2 nieuwe vredestijn voor banden.

er moet nog wel iets aan gebeuren, de bestuurders stoel heeft de bekende instapschade aan de wang, het binnenlicht/schuifdak paneel zit niet lekker in de hemel, het gat in de hemel is slecht. het onderste bevestigingspunt van het rechter achterlicht is gebroken dus de behuizing zit niet helemaal lekker.
de auto heeft achter ooit schade gehad, van buiten zie je er helemaal niets van, onder het tapijt echter wel, ik vond dit niet storend. de afdeklijsten van de dorpels missen. er zit een gaatje in de dorpel aan de bestuurderskant. er zit aardig wat steenslag op de motorkap.


verder doet alles wat het moet doen, het schuifkanteldak werk prima, de elektrische ramen doen het weer allebij deze zijn trouwens met comfort module, de bekende roestplekken van de mk3 zijn, afgezien van de dorpel, niet aan de orde de voorschermen zijn hard, onder de wiellijsten is er ook niets te vinden. de auto is rondom 4 cm verlaagd.

foto's














voor vragen het liefst gewoon even bellen of een pm sturen,
tel nummer 06--21516264
de auto staat in T veld Noord-Holland (vlakbij alkmaar)
prijs €899,-NU €750,-!!! of een goed bod, liever geen berichten wat is je laagste prijs, of iets in die trend, daar reageer ik gewoon niet meer op.
of ruilen tegen een mk2!!

Groet michel.
__________________
Caddy mk1