Thread: Jettaraketta
View Single Post
  #9  
Old 19-03-2005, 11:14
Stijn's Avatar
Stijn Stijn is offline
Class of 2003
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 8,760
Send a message via ICQ to Stijn Send a message via AIM to Stijn Send a message via MSN to Stijn
Default

-Normaal gesproken is zwart de plus aan de bobine, en die zou je dus naar de brandstofafsluiter op je dieselpomp kunnen leiden. (hoewel hij bij een diesel rood is).

-Een diesel van een Golf 1 heeft eigenlijk maar drie sensors: watertemp voor voorgloeirelais, watertemp voor je instrument, oliedrukschakelaar. Dat is alles wat je nodig hebt. Oliedruk zit in de zijkant van je kop (of bovenop je oliefilter), 1x watertemp zit in het watermondje aan de zijkant van de cyl kop en 1x watertemp zit in het watermondje aan de voorkant van de cyl kop.

-Ja, je zou kunnen voorgloeien m.b.v. een schakelaar. Het aantal amperes is inderdaad hoog maar ik denk dat je met een degelijke 220v schakelaar het makkelijk aan kan.

-Die stekker daar uit de kabelboom bij de remcylinder in de buurt ligt bijna altijd los, niet druk over maken. Dit is in ieder geval niet van de achteruitrijschakelaar. De draden die aan de achteruitrijschakelaar moeten zijn 2x zwart.

-Die startmotordraden..hmm....zoek anders een startmotor met dezelfde aansluiting, ben je zeker klaar. En anders gewoon even proberen welke werkt.
__________________
Quote:
Quagmire: Hey there sweetie, how old are you?
Connie: 16.
Quagmire: 18? You're first.
Connie: Mom!
Quagmire: I like where this is goin'! Giggidy, giggidy, gig-gi-dy!
Reply With Quote