Even nog wat goed nieuws, ik heb nog enkele extra dagen als parkeerwachter mogen werken i..v.m. de feestdagen.
Het was afgelopen dagen niet zo koud, dus dan hebben we natuurlijk ook wat kunnen doen.
Ben begonnen met het opknappen van men remklauw. Dat was makkelijker als ik dacht. Wou aan de tweede beginnen maar mijn zandstraal apparaat deed wat gek. Volgende week maar eens naar kijken.
Gisteren de benzine tank met nieuwe leidingen gemonteerd. Alsook het vacuüm pompje bij de hals. Een nieuwe hals moet ik nog bestellen maar dat dringt niet zo
En wat volgt er dan? Juist de achteras. Fijn dat mijn broer me wou helpen anders had ik nog meer last van de rug gehad als nu.
Vandaag heeft hij dan ook geholpen met het monteren van de draagarmen.
Ging allemaal heel vlot.
Maar dan daarnet toch nog 3uur bezig geweest om de auto uit de laspit te halen. ging ontzettend lastig.. maar hij is er nu wel uit.
Natuurlijk maken we ook nog foto's:
Foto's zijn wat van slechte kwaliteit maar je snapt het wel.