
12-02-2013, 21:11
|
 |
Forum Regular
|
|
Join Date: Jan 2013
Posts: 122
|
|
Quote:
Originally Posted by Sven-GTI
Owhja, dat is waar ook.
Maar dat moet je auto wel aan de permanente eisen voldoen. Volgens een RDW keurmeester dus exact als het type uitvoering waar het blok uit komt.
Dus ook je remmen, uitlaatsysteem, ophanging etc. moeten gelijk zijn aan die van een, in dit geval mk4, volgens die man.
|
ik heb de originele remmen en onderstel er al onder.en de uitlaat heb ik ervan liggen van voor tot achter. weliswaar met remus einddemper maar daar staat een e keur merk op.
historie van de auto heb ik ook, aangezien de auto van me schoonvader is geweest. en door behulp van een tik tegen de vangrail is gekomen. dus papieren heb ik ervan

mijn auto

de ongelukkige. chassis krom en geknikt
de schade is niet goed te zien. het idee was om hem weer te maken en misschien een bora voorkant. maar het chassis was heel erg krom en geknikt. en uit veilig oogpunt en het niet volledige vertrouwen dan meer in het chassis heb ik hem uit elkaar gehaald
|