View Single Post
  #1  
Old 01-06-2013, 18:00
automark automark is offline
Forum Newbee
 
Join Date: Jun 2013
Posts: 5
Default aankoop 1.4 aut. 23.000km

Hallo, ik ben Mark, woon in het zuiden van Spanje en nieuw hier op dit forum

Ik was op zoek naar een leuk klein autootje met automaat voor mijn vriendin, en nu heb ik een polo 6n2 gevonden uit 2000. De auto heeft slechts 23.000km gereden, dit omdat de eigenaresse de auto alleen gebruikt als ze hier is, dus slechts 8 weken per jaar.

Nu weet ik wel wat van auto's, maar van VW weet ik eigenlijk niets
Ik heb al gelezen dat een zwak punt van de 6n de versnellingsbak is, maar daar zou je bij de automaat toch geen last van moeten hebben

Ik ga morgen kijken, waar moet ik zoal op letten? Dit omdat de auto toch wel vaak lang stil stond. Vierkante banden? Uitgedroogde rubbers etc etc? Roest hebben auto's hier vrijwel niet vanwege de warmte, en de auto heeft altijd binnen gestaan.


Hopelijk is de D riem wel volgens het boekje verwisseld, maar volgens de verkoper is de auto scheckheftgepflegt.

Het gaat om deze



Reply With Quote