View Single Post
  #1  
Old 18-04-2005, 17:25
Jurgen Santana's Avatar
Jurgen Santana Jurgen Santana is offline
Volksforum Aandeelhouder
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 4,526
Default Radiateur? Koppakking?

Een week terug was mijn bovenste radiateurslang losgeschoten bij mijn GTI. Ik heb uit voorzorg de sensor/schakelaar in de radiateur van de vin vernieuwd, ik dacht namelijk dat de vin niet maar aansloeg. De slangklem op de radiateur van de slang die losgeschoten was heb ik aangedraaid.

Nu een aantal kilometers lateris de slang er weer afgeschoten. Ik ga kijken, blijkt dat de aansluiting voor de slang is afgebroken. Probleem is dat ik in het donker langs de snelweg niet goed gekeken heb en niet weet of dat toen ook al het geval was.

Ik hoorde dat bij een lekke koppakking er lucht in de slang geblazen kan worden waardoor hij oppompt? Ik heb echter geen last van sludge in de oliedop of iets dergelijks.

Zou de druk van de koelvloeistof op die slang zo hoog kunnen worden dat er een stuk van de slangaansluiting op de radiateur afbreekt?

Mischien heeft iemand iets dergelijks al eens meegemaakt.
__________________
WWW.MIVW.NL
Reply With Quote