
21-04-2005, 14:25
|
 |
Forum junkie
|
|
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,633
|
|
uitkijken met importeren uit de states
mail ik net naar wat vrienden in de UK hoe het met de resto van hun bus gaat (ze hadden een bus in californie gekocht en die werd daar opgeknapt en dan op transport gezet), krijg ik een mailtje met onderstaande link
http://www.thesamba.com/vw/forum/viewtopic.php?t=111758 :frown:
lang verhaal kort:
de bus had californische papieren die in orde waren. er was een nieuw kenteken aangevraagd en gekregen. bij exporteren checkt de dounane het chassisnummer en de bus blijkt in een andere staat ooit gestolen te zijn!! die eikels van de californische rdw zijn niet gekoppeld aan het landelijke systeem!
de bus is nu terug naar de originele eigenaar. maar ondertussen is er al wel bakken geld tegenaan gegooid (irs narrowed beam enzo), mijn vrienden kunnen waarschijnlijk naar hun geld fluiten!!
|