View Single Post
  #7  
Old 19-01-2004, 15:48
Split52's Avatar
Split52 Split52 is offline
No personal life
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,879
Default

Hey bedankt,

Ik was van plan om het koppelhuis van een diesel om te zetten op de wbx bak, zo heb ik de langere overbrenging en toch de aansluiting voor het golf blok.

Ik denk dat als je carterpan etc. overzet moet je een dieselmotorsteun gebruiken, of kan je die wbx steun op een of andere manier toegepast?

Hoe zou dat LPG systeem op zo'n 16V gaan, ik moet namelijk wel LPG erop hebben omdat ik dat al op kenteken heb en dus verplicht is voor de APK. Ook is een lpg wat makkelijker verkoopbaar want die bus is voor de handel...ben even wat aan het inkorten in de hoeveelheid autos.

Wat zijn de prestaties van zo'n 16V eigenlijk in de t3? Die motoren kunnen redelijk veel toeren draaien dus je top zal wel hoog liggen of???

Michel
__________________
Fryske Âlde Skoalle Luchtkuolle (en Wetterkuolle) Gers Jarre Memmebatsers!

Quote:
dat MSN-en is ook nog nooit een auto van beter geworden
Reply With Quote