
10-08-2013, 07:02
|
 |
Postwhore
|
|
Join Date: Jul 2012
Posts: 1,365
|
|
touring editions hadden i.d.d het gestreepte sportinterieur (recaro).dit was meestal blauw/groen gestreept of nog zeldzamer in rood gestreept
zwarte hemelbekleding met Checkcontrol,airbagstuur,15 inch BBS kruisspaakvelgen,stuurbekrachtiging,schuifkantelda k,mistlampen,CV
was het z,g,n uitloopmodel de e36 was er al dik 2 jaar maar toch zijn de tourings en cabrio's nog best veel verkocht toen..
mocht je ooit bij je M20 de kop(pakking) kapot rijden is een M5024v ombouw zeer aan te raden ...toch zeker de 2,5..
dat rijd wel zo fijn..ik rijd er zelf mee in een 2 deurs sedan en ben zeer zeer tevreden
met spaghetti en goede uitlaatlijn ,Boltuningchip..e36 5bak en 3.25 diff zit er rond de 200pk in...en trekt bij 2000 toeren ineens naar de begrenzer...(beter dan een e30 M3)
maakt weinig uit ofdat in zijn 2 of 4 is...de e30 is zo stabiel met dit blok..bij 200 constant lijd je op den Bahn helemaal niks..1op11 is bij rustig rijden goed mogelijk..
Maar rustig rijden lukt toch niet....dat geluid alleen al van die 6 pittert..tsja
het zijn geweldige auto's..elke youngtimer-drift toestand stikt ervan....dat heeft een reden ...en iedere boerenschwanz kan er aan sleutelen...alle onderdelen zijn leverbaar @de dealer of specialist etc ..
alhoewel ik nu heel dit forum op mijn nek krijg...jammer dan..
veel succes!
|