View Single Post
  #1  
Old 11-09-2013, 23:15
Dennis-Mash's Avatar
Dennis-Mash Dennis-Mash is offline
No personal life
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 2,388
Default Dennis zijn Golf 2 GT

Per toeval liep ik de straks op Marktplaats tegen een Golf 2 GT aan. Hij bleek een aantal dorpen verderop te koop te staan dus direct even gebeld en een half uurtje later stond ik naast de Golf.

Kijken, kijken niet kopen was niet van toepassing bleek al snel genoeg en even later hing 'ie achter de Caddy van een kameraad op sleep op weg naar onze schuur. Zonder platen of iets dergelijks want het bleek om een Duitser te gaan.

Eerst maar eens lopend zien te krijgen want dat doet ie niet. Met een beetje remreiniger sloeg hij de straks haast aan maar daar bleef het ook bij helaas.

Specs:

'86 of '87 (weet het ff niet meer ) Golf 2 GT
1.8 GX motor
5 deurs
En een hoop jaren stil stand achter de rug dus eigenlijk wel een schuur vondst.

Hier alvast een fototje.




De plannen zijn als volgt..

Motor aan de praat krijgen
APK waardig maken
Op NL kenteken zetten
Goed, met de nadruk op goed, poetsen
Schroefset natuurlijk..
Leuke wielen..

En nog vast nog wel wat andere dingentjes..

Oh ja, bedoeling is om er mee in de winter te gaan rijden. Wellicht zonde, maar ik kan hem ook nog altijd demonteren of door verkopen. En dat doe ik ook niet graag.
__________________
Volkswagen Corrado VR6 '92
Volkswagen Transporter 2.5 TDI 174PK '08
Reply With Quote