
08-11-2013, 20:02
|
 |
Quattro Donor - NvZes10vG60
|
|
Join Date: Jul 2012
Posts: 1,798
|
|
Quote:
Originally Posted by Wouter42
Die ga ik binnenkort ook aanschaffen, heb er meer goeds dan slechts over gehoord.  En t lijkt me ook niet dat er een schroefset onder een mk2 komt die meer kost dan de hele auto zelf. Heb ook al van mensen gehoord met duur spul ( 500+ ) wat na een jaar ook gewoon kapot is.
|
Ik wil geen vergelijk trekken tussen een a-set en deze, maar hij valt zo kort na aanschaf niet tegen in verhouding tot de prijs.
Realistisch, dit biedt een andere wegligging en feel dan bijvoorbeeld een koni of h&r set. Ik heb hier ook een vastzittende h&r liggen maar die is echt antiek en niet lek!
Heb verder geen ervaring met de "sub 500" sets maar de sjaak set is niet overdreven stug. Heeft me gisteravond niet teleurgesteld op de eerste lange rit, maar zou 'm niet graag onder mijn (16v)g60 zetten 
|