Thread: Scirocco 2 GTS
View Single Post
  #55  
Old 12-11-2013, 18:21
Scirocco_1600's Avatar
Scirocco_1600 Scirocco_1600 is offline
Forum junkie
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 1,989
Default

we zijn hier terug met een kleine update .

vandaag de deurpanelen opgepoetst en terug geplaatst ... maar euuuhhh het zit tegen ... de nieuwe deurpanelen die ik gehaald heb zijn niet de juiste kleur

links ( origineel ) rechts ( deze die ik opgehaald heb ) zelfs een blinde zou kunnen zien dat de kleur niet gelijk is .





dus wat ik heb ik dan gedaan (nu voor effen tot ik een correct deur panneel gevonden heb , het oude deur paneel wat hersteld .)






verder ook de rest van de panelen in de auto geplaatst .( al bij al nog goed gefoefeld ... het valt op , maar veel minder hard dan toen er een stuk weg was )







ook de interieur die in de wagen zat toen ik hem gekocht heb wat gepoetst en het stof er wat afgedaan (dit komt voorlopig in de wagen tot het andere interieur klaar is , nu kan ik de wagen laten keuren zonder dat ik moet wachten ) trouwens ... iemand enig idee uit welke uitvoering mijn dambord motief interieur komt ?






links gepoetst , rechts niet



vuil ...



minder vuil



en de achterbank was ook wat vuil . ( slechte foto's )






zie zo we zijn terug mee ... cyaa
Reply With Quote