
14-01-2014, 17:34
|
 |
Volksforum Aandeelhouder
|
|
Join Date: Mar 2010
Posts: 4,870
|
|
Quote:
Originally Posted by EnVeeZee
Dat bedoelde ik te zeggen, alleen dan dat het altijd een gok is als je een motor koopt. Zijn al veel 20vt's overleden op weinig kilometers, verstopte zeven en zo is er over elke motor veel te zeggen.
Ik blijf erbij dat een fatsoenlijk onderhouden lader op een normale poulie prima te doen is. Er zijn dan weer geen Chinezen die ze voor weinig namaken maar dat is juist een pré 
|
G60 is Aabsoluut goed te doen. ik ken meerdere in mijn omgeving die al jaren probleemloos rijden, zelfs met kleinere poulies en veel vermogen. Alleen zou ik zelf met het oog op een g60 ombouw direct een goede lader bij Ruurd (of ander goed bekend bedrijf) halen en de oude inruilen of evt voor onderdelen.
Dan weet je zeker dat je een goede lader hebt en je niet het risico loopt dat je na een bepaald aantal km de boel in puin draait en je hele inlaattraject vol gruis ligt wat misschien je motor ook niet overleeft..
Kost ff wat in het begin maar ik denk dat je dan beter af bent.
En de algemene vuistregel, alles gaat en staat natuurlijk met respect en goed onderhoud van je spullen.
__________________
Golf1 Inari silber metallic -->  engineswap --> 2.0 TFSI project topic
Út Fryslân
|