Hierbij mijn project waar ik al nu inmiddels 2 jaar mee bezig ben.
Een Golf 1.6 LS Automaat uit 1976.
Het is een overgangsmodel van Swallowtail naar nieuwere modeljaar.
Deze auto heeft namelijk nog een gladde motorkap , oud type deuren , zacht dashboard , oud type schutbord met ronde afdrukken zeldzame 1.6 FP motor met 75 pk , en zo nog wat leuke en zeldzame details.
Jaren lang van de eerste eigenaar geweest , deze is er zuinig op geweest naar overlijden heeft de auto tijd buiten gestaan en is deze van achteruit gegaan Ondanks de originele kmstand van 91.000 omdat deze auto bijna nooit het dorp is uit geweest

, maar desondanks zat er toch redelijk wat werk aan. De bouwkwaliteit in de eerste jaren van de Golf was heel erg slecht. Zijn zijn hierdoor behoorlijk zeldzaam geworden. Het is dus een wonder dat deze het overleeft heeft.
De basis was redelijk goed , de onderkant en binnenschermen waren vrij hard. Maar verder zat er redelijk wat aan de auto. Alles is kaal gehaald het losse plaatwerk is een ontlakkingsbad geweest alles ontroest, en alle delen zijn gelast , en de lasnaden zijn vertint. De auto staat nu in de grondverf)
Plannen zijn ,
- Helemaal origineel laten tot in de details zoals deze auto van uit de fabriek rolde. Omdat deze na 38 jaar nog steeds alles origineel is (zelfs de originele radio heeft) blijft hij geheel origineel
- Misschien voor de toekomst ooit schroefsetje en BBS RM's of iets anders in die trend.

Motor word geheel gereviseerd

Aantal vertinde delen.

Losse plaatwerk ontlakt

Nieuw voorfront gevonden old stock met vlakke slotplaat
Nieuwe binnenschermhoekken

Zijkanten en motorkap in de spuitplamuur.

__________________
- Polo1 900 1977 - resto next year
- Golf 1600 LS AUTOMATIC - 1976 - resto-project.
- Golf 1300 C - 1984 - from GRANDMA daily driven