
18-03-2015, 11:34
|
 |
Married to PC
|
|
Join Date: Nov 2005
Posts: 3,812
|
|
Quote:
Originally Posted by silbergti
Ik vind het altijd zo jammer dat er "Pirelli"in een advertentie staat...
Meestal is het geen Pirelli en wat is er nu zo mooi aan een Pirelli?
Waarschijnlijk omdat het de laatste serie is maar verder heeft een Pirelli me niet kunnen bekoren. Ik vind de "gewone" uitvoering eigenlijk veel mooier. Alles in kleur past m.i. niet eens zo goed bij de Golf 1. Het was om een beetje met de mode van die tijd mee te doen maar mij doet t niks. Ik heb een witte Pirelli gehad en als ie naast mijn huidige GTI uit 82(ik had de auto's tegelijkertijd) stond vond ik die mooier, puurder.
Je schrikt soms wel vd prijzen zeg, op mobile.de worden bedragen gevraagd ......
|
En een "gewone" Golf 1 GTI van 1983 (en eind 1982) dus met de 1800 DX motor wordt vaak al gauw gemakshalve "Pirelli" genoemd, dit alleen maar vanwege de 1,8L motor.
Heb zelf ook achtereenvolgens twee W65 Pirellis gehad, een in Lhasagrün (imo de mooiste kleur bij 'n W65) en daarna een in Alpinweiss, maar ik vind die in de kleur van de auto gespoten bumpers, spatbordverbreders en spiegelhouders eigenlijk nogal "overkill", typisch poppy eighties, daarom vind ook ik een "normale" Golf 1 GTI mooier.
__________________
Quote:
That was a great time, the summer of '71 - I can't remember it, but I'll never forget it! (Ian "Lemmy" Kilmister 1945 - 2015)
|
Hobby: VW Golf 1 CL 1500 JB LA3A 1982
Daily: VW Peauleau 6C TSI LA7W 2014
|