View Single Post
  #37  
Old 23-03-2015, 12:23
RamonDrenthe.'s Avatar
RamonDrenthe. RamonDrenthe. is offline
VW Fanatic
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 315
Default

Zo, vandaag na het werk weer eventjes met de Edition aan de gang geweest, alle bumpers eraf gehaald en tot zo ver geen roest, alleen het scherm LV is verroest maar daar heb ik al G60 LC3U schermen voor opgehaald dus dat is geen probleem, deze week dus de andere schermen erop en kijken wat ik nu ga doen met de wielkasten achter.







Deze week ook alle 4 BBS RM's uit elkaar schroeven en 2 maal 2,5J randen bestellen zodat ik op 8J voorzijde en 8.5J achterzijde uitkom wat heel bruut gaat staan :mrgreen: .
Meteen alle 4 de randen een polijstbeurt geven zodat we er weer een poosje tegen aan kunnen met glimmende randjes :tu: !

1 velg had een beetje schade aan de binnenkant, het is niet ernstig maar omdat ik het weet erger ik me er wel aan en heb de knoop doorgehakt om de wielen dus in 1 x strak te maken en daar horen ook de binnenranden bij, dit is het enige wiel wat schade heeft dus zo erg is het niet.




WIE KAN MIJN ACHTERSTE WIELKASTEN ROLLEN ?
__________________
Golf MK2 Edition One GTI

Zonder smering loopt alles naar de tering!
Reply With Quote