
01-06-2015, 13:12
|
 |
VW Fanatic
|
|
Join Date: Jun 2011
Posts: 321
|
|
@Sven-GTI
Bedankt voor je antwoord.
Het camber staat nu inderdaad te positief. Het probleem is echter dat de bouten met de excenters geen effect meer hebben omdat deze schroefset geen nokjes heeft waar ze tegenaan kunnen draaien.
Ik loop dus elke keer met een hydraulische pers te klooien om het camber te verstellen.
Ik was zaterdag op de autocross en daar stonden op de parkeerplaats ook wat verlaagde golfjes en scirocco's. Ook deze hadden de draagarmen er onder een hoek onder staan.
De bandjes zijn rondom Uniroyal in de maat 195/50/15. ET waarde van de wielen is ET30. De velgen zijn vrijwel zijn iets breder dan de originele stalen velgen (6J).
Ik begrijp dat de camber afstelling dus het enige is wat ik nog kan proberen? Of veer/demper karakteristiek anders?
De set is in mijn ogen erg stug, maar ik heb er kameraden en klasgenoten mee laten rijden en die vinden hem goed te rijden.
Het hinderlijke is gewoon het instabiel aanvoelen op een klinker- of kinderkopjesweg. Hij reageert op oneffenheden en dit voel je in het stuur.
|