Thread: mk2 10millionen
View Single Post
  #28  
Old 19-01-2016, 12:03
fcapri's Avatar
fcapri fcapri is offline
Postwhore
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 1,099
Default

als je de correcte koopt voor uw auto, dan is het idd plug en play. oude luchtfilterdoos verwijderen, nieuwe kit erop monteren.

vermogenwinst beweren ze wel, maar heb er toch niks van gemerkt. al die fabrikanten beweren trouwens dat je 10-15pk winst krijgt, en ze tonen dit ook aan in hun testen.
alleen staat er nergens bij vermeld dat die testwagen al een 20 000km oude vervuilde papieren luchtfilter had waarmee de auto slechts 73pk van de originele 80pk over had, en na het monteren heeft die auto ineens 82pk. 9pk winst beweren ze dan ineens.
met een nieuwe papieren luchtfilter zou die ook wel een 81pk gehaald hebben. als er dan al winst is, zal het niet meer dan 1-2pk zijn.
dit is dan meer te wijten aan het verwijderen van die oude luchtfilterdoos met lange aanzuigleiding naar uwe voorvleugel en kleine diameter van die aanzuigleiding.
dat alles komt te vervallen en de carbu kan 360° rondom zich (warme*) lucht aanzuigen.

*reken op een hete zomerdag maar zeker met vermogenverlies
__________________
Daily drivers: Toyota prius 3 - Ford P100 1.8TD
Oldtimers: Golf2 1.6D '91 - Ford Capri 2.0V6 '79, 3.0V6 '79 - Sierra XR4i 2.8iV6 '83 - Audi 80 Avant 2.6V6 '93
http://www.fordcapri.be
Reply With Quote