
10-08-2016, 18:58
|
 |
Forum Regular
|
|
Join Date: Feb 2006
Posts: 187
|
|
Quote:
Originally Posted by ar1g3
Zou ik niet direct zeggen, mijne had voor ik hem kocht ook jaren buiten gestaan maar was achter de bumpers en wielbogen nog keihard. Klein gaatje onder deurrubber van de koffer en dat was het eigenlijk.
Hangt ervan af of de auto veel kilometers heeft gedaan (=kans op beschadiging door steenslag van de bodyschutz) en of die voor die aantal jaren buiten staan ook veel heeft buiten gestaan. Maar zelfs dat laatste is niet bepaalend, mijn Passat b4 heeft heel zijn leven buiten gestaan en is beenhard.
|
De auto is keihard. Kijk maar in mijn handtekening, ik heb genoeg ervaring met Golfjes, helaas ook met roest. Maar deze is keihard. Hij is voordat ie buiten neergezet is volledig behandeld en in origineel Marsrood gespoten (vandaar dat de kofferbaksticker er ook nog niet opzit). De eigenaar kon de spuitkosten niet betalen en toen is de auto buiten blijven staan. Door de verse lak en een boom waaronder de auto staat is de lak onherstelbaar beschadigd helaas.
Nog meer mensen die in kunnen schatten wat de GTI waard is?
De meeste onderdelen heb ik nog liggen om hem origineel te krijgen.
__________________
Golf II Madison 1.8 '90 SOLD
Golf II GTI 16v KR '86 SOLD
Corrado 1.8 T '89 SOLD
Golf I Cabrio G60 Kompr '89 SOLD
Golf II CL 1.6 '85 SOLD
Golf II VR6 '91 SOLD
Golf II Fire and Ice GTD '91 5-deurs SOLD
Golf II GTI 8v EV '84
1984
|