Je kunt je foto's ergens uploaden en dan het internetadres van je foto gebruiken om hem hier te laten zien.
Ik gebruik zelf Flickr. Veel gratis ruimte, mooie albums en makkelijk delen. Hier heb ik bijvoorbeeld een foto van mijn
oude verlaagde kever staan.
Als je op de pagina kijkt, dan zie je ook een soort krom pijltje naar rechts. Als je er met je muis op staat, dan zegt het "Share photo". Klik je er op, dan krijg je drie opties. Voor plaatsen op een forum moet je de "BB code" optie kiezen. Dan krijg je iets als dit:
Quote:
[ ur l =https://flic.kr/p/CWzFbn][im g]ht tps://c6.staticflickr.com/2/1554/24246504925_d362ca489a.jpg[/img][/url][u rl=https://flic.kr/p/CWzFbn]beetle_front_down[/url] by [u rl=https://www.flickr.com/photos/arnehulstein/]Arne Hulstein[/url], on Flickr
|
(Ik heb een paar extra spaties toegevoegd die je anders niet krijgt, zodat je de code kunt zien. Anders zou je alleen het plaatje zien.)
Het meeste hiervan kun je ook weer verwijderen. Het belangrijkste dat je over moet houden is:
Quote:
[im g]h ttps://c6.staticflickr.com/2/1554/24246504925_d362ca489a.jpg[/img]
|
(Zelfde hier met de spaties.)
Als je die code dan hier kopieert, dan krijg je een mooie foto:
(Overigens kun je bij Flickr via de site uploaden, maar met de app ook via je telefoon.)