View Single Post
  #34  
Old 03-06-2019, 07:48
DragonGr Dragon DragonGr Dragon is offline
VW Guru
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 994
Send a message via MSN to DragonGr Dragon
Default

Weet je dat zeker? volgens mij zit er op die vinger een nokje o.i.d. waardoor hij er maar op één manier op kan. Als ik op de site van BrokeVW kijk, praat hij ook over standaard 09 uur als aangrijppunt, dus horizontaal.

Heb je mijn verhaal gezien van de poelietrekker, de koppeling lijkt met een mm slag al te ontkoppelen en vrij te lopen.
Ik heb e.e.a. nagemeten kwa diktes en kom erop uit dat hij vanaf ongeveer horizontaal tegen de drukplaat aandrukt en zwaar gaat. Daarna heb je nog zo'n 8.9 mm verder in te drukken.

Quote:
Originally Posted by RobertVoorst
Hier gaat het mis ! Als die horizontaal pas druk krijgt, staat de hevel die de lange pen tegen de drukplaat aanduwt te ver verdraaid tov de koppelingshendel waar de kabel aan zit. Deze heeft natuurlijk een maximale slag.

Over de hevel die de lange pen duwt zit een borgclip, als je deze verwijderd kun je de lange hendel eruit trekken (eerst even de huidige stand markeren door een krasje of dergelijke). Dan kun je deze er opnieuw indrukken waarbij je bij dezelfde stand van de hevel, de hendel naar beneden draait. Zitten gekoppeld met een spline vertanding.

Zo kan deze hendel een langere slag maken om de boel te ontkoppelen!
Reply With Quote