
07-07-2005, 21:05
|
 |
Volksforum Aandeelhouder - Pedalwanne
|
|
Join Date: Feb 2004
Posts: 11,016
|
|
Quote:
Volgens een zegsman van de Londense ambulancediensten zijn honderden mensen met zware verwondingen naar ziekenhuizen vervoerd. De verwondingen liepen uiteen van brandwonden, verloren ledematen, botbreuken en ander verwondingen die samenhangen met schokgolven. Het is onduidelijk hoeveel van hen in levensgevaar zijn. [bron: nu.nl]
|
Alleen dit stukje al...er staat een lap van tekst van beschrijvingen wat er gebeurt is enz...enz...maar ik las eerste stukje...en ik dacht...bah...het zal je maar overkomen je weet nergen niks van ...je hebt er niks mee te maken maar toch word je aangevallen en verminkt
Je bent gewoon verminkt voor de rest van je leven..als je het al overleeft...ze kunnen niet eens meer hun oude leventje oppakken zoals ze die vroeger hadden.
ik weet wel dat als mij dit zou overkomen ik er alles aan zou doen om de daders en organisatie die erachter zit te pakken.
|