View Single Post
  #7  
Old 04-09-2005, 21:10
Roundup's Avatar
Roundup Roundup is offline
VW Fanatic
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 347
Send a message via MSN to Roundup
Default

Quote:
Originally Posted by markmeenhuis
tja meten is weten he. maar kun je dat zelf?

ik heb zelf van meerdere mensen om me heen gehoord dat het de klepgeleiders zijn. omdat hij eigenlijk pas rookt bij volle toeren en alleen maar bij gas los laten.

toen we een van die kleprubbers eraf gehaald hebben, kon je ook voelen aan de klep dat hij speling had.

de kop eraf halen is met half uurtje gebeurd. en kan ik eventueel zelf ook nog wel.

maar stel dat de kop nog redelijk goed is en het ligt aan de zuiger veren. Zijn deze dan makkelijk te vervangen als je de kop eraf hebt? of moet dan het hele onderblok eruit.

mark


Je kan alleen je zuigers eruithalen door het carter te verwijderen en daar de 2 bouten van de drijfstangen los te maken en zo de zuiger er langst de bovenkant uit te tikken met een hamersteel ofzo en dan de zuigerveren vervangen. (heb je wel een zuigerveertang nodig en speciaal gereedschap om de zuigerveren op hun plaats te houden als je ze terug in het blok doet langs de bovenkant. Ook oppassen dat je de lagerschalen niet verkeerd monteert!!
Reply With Quote