View Single Post
  #4  
Old 13-09-2005, 15:24
markmeenhuis markmeenhuis is offline
VW Enthousiast
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 245
Default

raammechanisme is compleet vervangen, dus met raamhouder en rubber. allebei de kanten. kosten 150,- :frown: . De koud start injector van me 1600 heb ik zelf ultrasoon gereinigd. heb hem getest in me werkplaats op 12v eerst was een doffe klik. beetje alchol erin en een paar keer klikken en de klik is weer een echte klik en niet meer dof. en jawel vanmorgen startte hij netjes.dus ik weer blij. :biggrin:

dat het voltmetertje uitsloeg naar 17v heb ik nog niet weer waargenomen, anders vervang ik de spanningsregelaar wel van de dynamo als het weer voorkomt.

nog een vraagje. wat is dat fuckin irritante geluid als je hem start en dan een paar seconde later eeeiiiih. en als je dan koud weg rijd doet hij nog 1 of 2 keer. gewoon om te schamen zon kut geluid is het.
Reply With Quote