
29-09-2005, 12:39
|
 |
Forum junkie
|
|
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,660
|
|
Gisteren weer verder gegaan met het demonteren van de laadvloer.Ik heb nu het voorste gedeelte eruit liggen. Het achterste gedeelte moet nog,maar dat is iets meer werk. Ik heb begrepen dat de vloer achter bij de tank boven de torsie gepuntlast zit.
De linker b-stijl,knap slecht en alles goed krokant. De onderkant van de b-stijl is compleet vergaan. Wederom ben ik nog steeds gelukkig dat het chassis knetterhard is.
Alain,ik heb even voor je gekeken: Het chassis is aan de binnenzijde inderdaad open en er zit verschil in de driehoek steunen.Een steun van de voorzijde is langer dan een steun van de achterzijde.
Nu weet ik niet welke er gebruikt moet worden voor de tussenliggende dwarsdragers. De volgende keer dan span ik wel even een binnendorpel om te kijken.
|