in princiepe kun je "alles" in je auto bouwen, je zit alleen met de deurpanelen, dat is wat lastiger om dat mooie passend te krijgen.
Maar stoelen en achtebank maakt niet echt uit, het is maar net wat je mooi vindt en wilt hebben. Dan is het een kwestie van inkorten of onderstellen aanpassen.
Mijn broer heeft bijvoorbeeld een de voorstoelen en de achtebank van een toyota avensis in zijn golf mk2 zitten. de voorstoelen zijn ook elektrisch verstelbaar dus die hebben een eigen rails, die heeft hij op de bodem geschroefd, de zitting van de achterbank heeft hij een aantal centimeter moeten inkorten.
De rest van het interieur heeft hij gewoon aangepast aan de stoelen en achterbank. Hij heeft de golf 2 deurpanelen behouden, maar dan bekleed met het zelfde leer als wat er op de stoelen zit, zo krijg je alsnog een geheel.
Dus ja, je kunt het zo gek maken als je zelf maar wilt, mijn motto: alles is passend te maken.
hier een fotootje van zijn interieur:
