View Single Post
  #1  
Old 25-10-2005, 18:25
Michel B4's Avatar
Michel B4 Michel B4 is offline
VW Guru
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 916
Send a message via MSN to Michel B4
Default Start probleem corrado g60??

deze corrado heeft 2,5 jaar stil gestaan,nu hebben we gister en vandaag geprobeerd de g60 te starten maar dat wil niet.

we hebben het volgende probleem,het starten op zich wil(gaat rond) maar slaat niet aan.
dus gelijk kijken of hij wel vonkt,we hebben de bobine kabel bij de verdeler eraf gehaald en bij metaal gehouden en er komt dus geen vonk.
we hebben gecheckt of er wel stroom naar de bobine gaat en die is er op beide plussen.
ook hebben we de bobine gecheckt door hem op de golf g60 te zetten die me maat ook bezit en daar start ie meteen.
ook is er stroom bij in de stekker die op de onsteking zit,tevens hebben we relais 30 (digifant) en de digifant van de corrado naar golf g60 verwisseld en daar deed ook alles prima.

wat de corrado doet als je het contact aandoet is,benzine pomp hoor je lopen.
alleen als je dan gaat starten een tijdje begint het relais 80(brandstofpomp) te zoemen tijdens starten en zien we geen vonk op de bobine kabel,maar laat je het contact los hoor je het relais 2 x natikken en zie je ook 2x een vonkje uit de bobine kabel komen.

ook de relais 80 hebben we verwisseld met die van de golf g60 en ook alles van de corrado op de g60 getest en daar deed alles et prima op.
behalve op de corrado zelf dus.

ps.de injectoren zijn ook getest en doen het.

wie weet hier raad?
Reply With Quote