View Single Post
  #1  
Old 12-12-2005, 13:23
levis's Avatar
levis levis is offline
Volksforum Aandeelhouder
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,687
Default carburateur vraag golf 1

hey

vraagje wat betreft een golf 1:

ik heb een golf 1 uit '83 met een 1500 motor, maar er is iets raars aan de hand met de carburateur. op de carburateur zitten twee aansluitingen, een retourleiding en een toevoerleiding. ik heb een vraagbaakboek gehaald en hier stond de benzine aansluiting in en heb ik nagekeken of deze goed zaten,
ik kwam tot de verbazing dat op de retourleiding van de carburateur de benzine toevoer komt en dat de toevoerleiding van de carb dicht is gemaakt. heel apart dus. dus volgens de vraagbaak boek komt op mijn terourleiding de brandstof en is er geen toevoer omdat die dicht is gemaakt.

hoe kan dit? klopt het boek wel. hoe zit dit bij jullie en hebben jullie foto's van hoe dit hoort te zitten. misschien dat het boek het fout heeft of de auto.

ik hoor het graag

wouter
Reply With Quote