De veerklemmen kun je bij asd in dokkum kopen voor zo'n 15 euro .Dan heb je 2 klemmen die je om de veer moet doen en daarmee span je de veer
Maar even als tip ,je kunt de verlagings veer er zo op zetten ,want die staan niet erg onder spanning! die kun je zo monteren zonder veerklem !
Dan moet je de veerpoot losdraaien zolang deze nog onder de auto zit ,dan heb je de veer ook onder spanning ,draai dan ook de moer los die de lagers vasthoud en tevens de veerschotel .krik de auto op en je kunt met een beetje mazzel zo de losse veer en veerpoot onder de auto weg halen !
Dan heb je metteen alles los
Het kan zijn dat de veer met een beetje mankracht ingedrukt moet worden met het monteren ,maar dat is met 2 man makkelijk te doen hoor!Ik doe t zelf altijd alleen ..!
Maar als je ze echt moet hebben ,ik heb dus ook wel een setje veerklemmen
Maar dan moet je wel naar driesum komen
In ieder geval succes !