idd vooral oudere mensen,heb dit ook al es gezien idd.
vrouw ging boodschappen doen en ik had even geen zin om in een winkel te leuren dus bleef ik in de auto zitten.
tegenover me parkeerde een oude man met dito vrouw,man ging parkeer kaartje halen.
vrouw was schijnbaar slecht te been en deed een poging om de auto uit te komen,met haar voet drukte ze de deur open met een gang en klapte gewoon tegen de auto naast haar.
tot 2 x toe zelfs en stapte vrolijk uit,toen ik dus uitstapte om de man het te vertellen riep de vrouw op afstand van man waar bemoei je je mee..et is maar een stuk blik
heb de man toen even duidelijk gemaakt dat als hij niet een briefje achter de wisser deed ik idd ook de politie ging bellen.
toen heeft de man(met tegenzin blik op het gezicht) een briefje gemaakt en achter de wisser gestoken.
heb uiteraard wel even ge-check't of er idd een adres op stond en de mensen van die auto er op geattendeerd.