View Single Post
  #10  
Old 08-05-2006, 08:52
Lexo's Avatar
Lexo Lexo is offline
VW Guru
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 897
Send a message via MSN to Lexo
Default

Quote:
Originally Posted by bolku
Hoi,

Bij mij kosten de nokkenassen idd € 250,- incl. btw.
Een verstelbaar nokkenastandwiel is makkelijk voor het perfect afstellen, maar niet echt noodzakelijk.
De nokkenassen die ik lever staan met een org. nokkenastandwiel al goed.
Qua duratie ( aantal graden) kan je het net zo gek maken als je zelf wil......ik kan zelfs nokkenassen voor je laten maken naar mijn eigen specificaties, maar voor straatgebruik denk ik dat rond de 280 graden idd de max. is.
Hoe vindt je de Corsa rijden met de 296 graden nokkenas?
Je kan je standaard injectoren blijven gebruiken, een brandstofdrukregelaar is aan te raden, maar ook niet noodzakelijk....net als chiptuning en een ander spruitstuk.
Met alleen een snellere nokkenas zal je meteen duidelijk verschil merken, maar de andere aanpassingen zullen het effect natuurlijk nog veel meer versterken.



duidelijk antwoord! bedankt!

nu heb ik nog wel wat vraagjes, je zegt dat ik het zo gek kan maken als ik wil, wat vinden de klepveertjes daarvan? van horen zeggen moeten die vervangen duur stuggere versies boven een bepaald aantal graden?

welk merk stok lever jij?

die corsa heeft wat meer aanpassingen dan alleen andere stokken, het gaat om een 1.6 16v die nu (gemeten) rond de 160 pk zit.
__________________
This post is a natural product. The slight variations in spelling and grammar enhance its individual character and beauty, and in no way are to be considered flaws or defects.

||Corrado G60||
Reply With Quote