View Single Post
  #4  
Old 17-09-2006, 20:41
Jurgen Santana's Avatar
Jurgen Santana Jurgen Santana is offline
Volksforum Aandeelhouder
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 4,526
Default

Makkelijkste is als je eerst de rugleuning naar voren klapt. Gewoon even met je vingers die haken naar achter bewegen.

Vervolgens de afdekkappen die onder andere het asje waarom de rugleuning scharniert afdekken. Zitten pennetjes doorheen gestoken, bij het oude model 2, bij het nieuwe model 3. Waarschijnlijk moeten ook de draaiknoppen om de rugleuning te verstellen eraf. Evenals de asjes waarom de vergrendeling van de rugleuning heenzit (die je net naar voren hebt geklapt). Is een dikke parker.

Als je die kapjes eraf hebt kun je de borgjes waarmee de rugleuning vast zit verwijderen. Nu kan de rugleuning eraf, die kan je daalijk gewoon gebruiken, je hoeft daar niks over te zetten.

Nu je de losse zitting hebt moet je bij het oude model stoel waarschijnlijk nog een plastic kap verwijderen.

Nu kan de bekleding los, voor zittie met twee plastic pennetjes vast, aan de zijkant met twee metalen haakjes die open gebogen moeten worden, achter moet je nog de ijzerdraden die hem spannen loshalen en aan de achterkant zit de bekleding in het stoelframe gestoken.

Met deze handleiding moet het lukken, waarschijnlijk heb ik wel een kleinigheidje over het hoofd gezien maar daar kom je wel overheen.

De grote schroeven kunnen wel vastzitten, maar met een paar klappen met de hamer heb ik ze allemaal wel losgekregen. Een grote goedpassende kruiskopschrevendraaier waar je goed grip op hebt is wel aan te raden!!!
__________________
WWW.MIVW.NL
Reply With Quote