
24-10-2006, 18:06
|
 |
Volksforum Draaideur Donateur Wheeler Dealer
|
|
Join Date: Dec 2005
Posts: 17,396
|
|
Quote:
Originally Posted by Dirtbag
had je ze bij het postkantoor moeten laten uitschreijven bij het kentekenregister (kan ook zijn dat dit bij rdw zelf moet) en dan naar de oude ijzer boer brengen, 11 cent de kilo.. hoeveel zal het zijn 3 a 400 kilo de auto alsnog? kun je nog een keer weer tanken
db
/edit uitschrijven gaat schriftelijk bij rdw, maar de auto moet onder andere ouder zijn dan 15 jaar....
|
Ich weis! Aber, ik moet dan dus wel effe nog die twee dingen naar de ijzerboer dragen. En in dat kak-dorp zul je niet snel eentje vinden.
Heb er gewoon alles af gesloopt wat nog bruikbaar of te verkopen was, dus hou er nog wel wat aan over, don't worry.

En dat zijn dus alleen maar de kleine spullen, zoals deurgrepen en raamslingers.
Ik wilde trouwens de Grille erop klikken, maar die paste niet. 
De auto is van voor '88, dus oud type, en de grille met chromen bies is van het nieuwe type en heeft dus andere clipjes. Als iemand me effe aan die klipjes kan helpen die in de slotplaat mag ie zich effe melden, want heb geen zin om nou de hele slotplaat te moeten gaan vervangen!
Iemand nog wat info over het opkrikken van het vermogen van dit blokje?
|